Всеукраїнська олімпіада з
радіоелектроніки

9 Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки

Дніпропетровська область, м. Кам'янське,

15 – 17 травня 2019 року

Конкурс з конструювання
та технології виготовлення
радіоелектронного пристрою

Перший учасник

Конкурс на проектування
друкованого вузла з
використанням САПР

Другий учасник

Творчий конкурс

Обидва учасника

Кожна команда-учасник презентує практичну роботу «Імпульсний блок живлення» у вигляді функціонально-завершеного лабораторного макету (розміри не менші 210×150 (А5); вхідна напруга 220В ± 10%; номінальна вихідна напруга 12В ± 2%; номінальний вихідний струм, не менше 1А; навантаження – лампа, що входить до складу лабораторного макету; передбачена можливість підключення LED стрічки (1м) та лампи 220В×60Вт замість запобіжника; контрольні точки для дослідження: напруга на виході мережного випрямляча, колектор/стік ключового транзистора, вихід ШІМ, напруга запуска ШІМ, напруга живлення ШІМ, напруга кола зворотного зв’язку, вихідна напруга; імпульсний трансформатор розрахований та виготовлений учасниками олімпіади), обґрунтовує та демонструє застосування у навчальному процесі, який виконаний у ЗВО І-ІІ р.а., протягом 2018/2019 н. р. учасниками команди. До конкурсної роботи додається паспорт, де наведений розрахунок імпульсного трансформатора у трьох примірниках та 10 контрольних запитань за темою творчого конкурсу.

<

8 Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки (м. Вінниця)

7 Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки (м. Нова Каховка)

6 Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки (м. Вінниця)

5 Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки (м. Тернопіль)

4 Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки (м. Вінниця)

3 Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки (м. Сміла)

2 Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки (м. Миколаїв)

1 Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки (м. Вінниця)

9 Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки (м. Кам'янське)

Результати

ОРГКОМІТЕТ

Цирульник Сергій Михайлович    Вінницький технічний коледж (☎ 067-308-64-71, ✉ sovm@ukr.net)
Приймак Віктор Адамович    Технічний коледж ТНТУ ім. І. Пулюя (☎ 050-580-92-36, ✉ featktdtu@ukr.net)
Ткачук Юрій Зіновійович    Коледж електронних приладів ІФНТУНГу (☎ 097-497-52-13, ✉ ifkep@ukr.net)
Ємцев Олександр Анатолійович    Смілянський промислово-економічний коледж ЧДТУ (☎ 097-647-32-25, ✉ kozarevo1@ukr.net)
    
Координатор олімпіади     Ітякін Олександр Сергійович (Економічний коледж ДДТУ)
(☎ 096-288-73-54, ✉ sityakin@gmail.com)

Для участі в олімпіаді потрібно заповнити   реєстраційну форму