Конструювання, виробництво та технічне обслуговування

радіотехнічних пристроїв

 Всеукраїнська олімпіада з "Радіоелектроніки"

Кафедра "Радіотехніка"

     
 

 

 

 

 

Під час проведення І Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки учасники відвідали екскурсію в національний музей-садибу М. І. Пірогова та провели дозвілля у боулінг-клубі «АМАГАМА».

Знайти себе можна тут

Під час проведення ІІ Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки учасники відвідали екскурсію в музей суднобудування та флоту.

Знайти себе можна тут

Під час проведення III Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки учасники відвідали державне підприємство «Оризон-навігація» м. Сміла, де виробляється сучасне навігаційне обладнання, та музей історії Корсунь-Шевченківської битви.

Знайти себе можна тут

Учасники ІV Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки та їх керівники прийняли участь у технічному семінарі, який проводили найбільший в Україні виробник професійної аудіотехніки компанія «Park Audio II» та НТЦ «Аналого-цифрові системи» ВНТУ, який займається створенням спеціалізованих студійних, вимірювальних і моніторингових аналого-цифрових систем для телерадіомовлення. Під час проведення ІV Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки учасники та їх керівники відвідали найкращий та найбільшій у Європі світломузикальний фонтан на Набережній «ROSHEN», фабрику «ROSHEN», Авто-мото-вело-фото-теле-радіо музей, Історико-меморіальний комплекс пам'яті жертв фашизму «Вервольф»

Знайти себе можна тут

Під час проведення V Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки учасники відвідали завод-виробник суцільних кабельних мереж до автомобілів «Фольксваген» ТзОВ «СЕ Борднетце Україна», Збаразький замок, Вишневецький палац

Знайти себе можна тут

Під час проведення VI Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки учасники та їх керівники відвідали військово-історичний музей Повітряних сил Збройних сил України та сучасне підприємство «ПромАвтоматика-Вінниця». Учасники VІ Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки та їх керівники взяли участь у технічному семінарі, який проводив найбільший в Україні виробник професійної аудіотехніки компанія «Park Audio II».

Партнером олімпіади виступив національний 3G оператор Інтертелеком. Організатори виносять щиру подяку за підтримку у проведенні олімпіади ТОВ «Інтертелеком», ТОВ «ПромАвтоматика-Вінниця», ТОВ «ПАРК АУДІО II», ТОВ «Радіоком», ТОВ «Ріо-трейд», інтернет-магазину «KATRAN.VN.UA», науково-технічному журналу «CHIP NEWS Украина. Инженерная микроэлектроника», журналу «РАДИОАМАТОР»

Знайти себе можна тут

Під час проведення VII Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки учасники та їх керівники відвідали музей Північно-Кримського каналу, Каховську ГЕС імені П. С. Непорожнього, культурно-історичну пам’ятку «Легендарна тачанка».

Знайти себе можна тут

Під час проведення VIII Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки учасники та їх керівники відвідали відвідали найкращий та найбільшій у Європі світломузикальний фонтан на Набережній «ROSHEN», Авто-мото-вело-фото-теле-радіо музей, «Інтерактивний музей науки.

Організатори виносять щиру подяку за підтримку у проведенні олімпіади ТОВ «ПромАвтоматика-Вінниця», ТОВ «ПАРК АУДІО II», ТОВ « ТЕХНОПЛЮС PRO», науково-технічному журналу «CHIP NEWS Украина. Инженерная микроэлектроника», журналу «РАДИОАМАТОР»

Знайти себе можна тут або на відео

   
 
  •