Конструювання, виробництво та технічне обслуговування

радіотехнічних пристроїв

 Всеукраїнська олімпіада з "Радіоелектроніки"

Кафедра "Радіотехніка"

     
 

 

 

 

 

 

   
 

 

 

 

І Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки проходила 11-13 травня на базі Вінницького технічного коледжу. В олімпіаді прийняло участь команди з 14 областей та 16 навчальних закладів. Звіт та результати І олімпіади з радіоелектроніки

ІI Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки проходила 19-21 березня на базі Миколаївського політехнічного коледжу. В олімпіаді прийняло участь команди з 12 областей та 15 навчальних закладів. Звіт та результати ІI олімпіади з радіоелектроніки

ІІI Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки проходила 24-26 квітня на базі Смілянського промислово-економічного коледжу ЧДТУ. В олімпіаді прийняло участь команди з 12 областей та 14 навчальних закладів. Звіт та результати ІІI олімпіади з радіоелектроніки

ІV Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки проходила 21-23 травня на базі Вінницького технічного коледжу. В олімпіаді прийняло участь команди з 9 областей та 10 навчальних закладів

  • Вінницька обл. (Вінницький технічний коледж),
  • Дніпропетровська обл. (Криворожський коледж НАУ),
  • Івано-Франківська обл. (Коледж електронних приладів ІФНТУНГ),
  • Кіровоградська обл. (Світловодський політехнічний коледж КНТУ),
  • Луганська обл. (Сєверодонецький хіміко-механічний технікум),
  • Львівська обл. (Технічний коледж НУ "Львівська Політехніка"),
  • Миколаївська обл. (ДВНЗ "Миколаївський політехнічний коледж"),
  • Тернопільська обл. (Технічний коледж ТДТУ ім. І. Пулюя),
  • Херсонська обл. (Херсонский політехнічний коледж ОНПУ, Новокаховський приладобудівний технікум),
  • Черкаська обл. (Смілянський промислово-економічний коледж  ЧДТУ).

Фотозвіт можна переглянути в розділі Фото

Результати IV Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки

У конкурсі з конструювання та технології виготовлення радіоелектронного пристрою переможцями стали: Бузін Володимир (Вінницький технічний коледж) – 1 місце, Ґава Василь (Коледж електронних приладів ІФНТУНГ), Березіцький Іван (Технічний коледж ТДТУ ім. І.Пулюя) – 2 місце, Ткаченко Михайло (Смілянський промислово-економічний коледж ЧДТУ), Козюра Сергій (ДВНЗ "Миколаївський політехнічний коледж") – 3 місце.

У конкурсі з проектування друкованого вузла з використанням САПР переможцями стали: Визнюк Олександр (Технічний коледж ТДТУ ім. І.Пулюя) – 1 місце, Бондар Владислав (Новокаховський приладобудівний технікум), Козак Роман (Коледж електронних приладів ІФНТУНГ) – 2 місце, Дутчак Артем (Вінницький технічний коледж) – 3 місце.

Найкращу теоретичну підготовку мають: Визнюк Олександр (Технічний коледж ТДТУ ім. І.Пулюя) – 1 місце, Дутчак Артем (Вінницький технічний коледж) – 2 місце; Нагуляк Сергій (Світловодський політехнічний коледж КНТУ), Трибунський Максим (Херсонский політехнічний коледж ОНПУ) –3 місце.

У творчому конкурсі переможцями стали: команда Вінницького технічного коледжу – 1 місце, технічного коледжу ТДТУ ім. І. Пулюя – 2 місце, команда Технічного коледжу НУ "Львівська Політехніка"– 3 місце, команда Новокаховського приладобудівного технікуму – 3 місце.

Загальнокомандні місця ІV Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки розподілись: 1 місце – команда Технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя у складі Березіцького Івана Володимировича, Визнюка Олександра Михайловича (керівник – Василишин Ольга Зінов’євна); 2 місце – команда Вінницького технічного коледжу у складі Бузіна Володимира Сергійовича, Дутчака Артема Ахматовича (керівник – Ткачук Василь Миколайович); 3 місце – команда Коледжу електронних приладів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу у складі Ґави Василя Петровича, Козака Романа Івановича (керівник – Аронець Олександр Васильович).

Учасники ІV Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки та їх керівники прийняли участь у технічному семінарі, який проводили найбільший в Україні виробник професійної аудіотехніки компанія «Park Audio II» та НТЦ «Аналого-цифрові системи» ВНТУ, який займається створенням спеціалізованих студійних, вимірювальних і моніторингових аналого-цифрових систем для телерадіомовлення. Під час проведення ІV Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки учасники та їх керівники відвідали найкращий та найбільшій у Європі світломузикальний фонтан на Набережній «ROSHEN», фабрику «ROSHEN», Авто-мото-вело-фото-теле-радіо музей, Історико-меморіальний комплекс пам'яті жертв фашизму «Вервольф».

Організатори виносять щиру подяку за підтримку у проведенні олімпіади: ТОВ «PARK AUDIO-II», НТЦ «Аналого-цифрові системи» ВНТУ, ТОВ «РАДІОКОМ», ТОВ «РіоТрейд», ТОВ «Катран», ТОВ «Інтертелеком», науково-технічному журналу «CHIP NEWS Украина. Инженерная микроэлектроника», журналу «РАДИОХОББИ», журналу «РАДИОАМАТОР».